Aden Felah Kimdir

Aden Felah Kimdir

Kalem, kağıt ve hayal ustası...

Hayat okulunun “Bunlar günlük hayatta ne işimize yarayacak hocam?” diyen haylaz öğrencisi. Başına ne geldiyse okumaktan ve yazmaktan geldi. Başkalarına göre başına gelmeyen sadece aklıydı. Ama ne okumaktan ne de yazmaktan hiçbir zaman pişman olmadı. Kalemi, kitabı, defteri her zaman dost bildi. Bu dostlarını sizlerle tanıştırmak ve sizinle tanışmak için can atıyor. Büyük düşünmekten ve hayaller kurmaktan asla vazgeçmeyecek.

Aden Felah nelerle ilgilenir?

     Bazen yukarı kaldırır kafasını, simli kalemler dokundurulmuş da ondan parlıyormuş gibi duran gökyüzüne bakar, sonra o parlak noktaların aslında kocaman gezegenler olduğunu hatırlar, ve bu koca evrende ne kadar minik olduğunu fark edip ürperir.     

     Bazen de küçücükler dünyasına açılan pencerelerden bakar, biraz uğraşır doğru görüntüyü elde etmek için, heh, der, işte buradalar! Kendi çaplarında canavar sayılabilecek o varlıklardan büyük olduğu için rahat bir nefes alır.

     Bir aslanı var onun, nasıl derseniz, aslan gibi bir aslan. Anladınız değil mi? Her zaman, her yerde, her türlü yanındadır. Ve aslanı, olabilecek en iyi ilerleme vasıtasıdır. Bayağı bi sever aslanı, nasıl sevmesin ki… İşte böyle bir şeyler. Ya da öyle. Belki de şöyle.

 

 

Mutlu okurlarımızın yorumları...

yorumlar sosyal medya üzerinden alınmıştır.

çok güzel bir kitap. Ben kitap fuarından almıştım

Fatma

Kitabınızı Eskişehir kitap fuarından almıştım 1 günde okuyup bitirdim devamını mutlaka alacağım.

Kemal

Kemal

Hayatımda ilk defa ters bir kitap okudum okuması ve içeriği çok keyifliydi devamını merakla bekliyorum.

Seda

Seda

× Whatsapp